Copiii sunt bucuria și viitorul nostru, iar noi, ca adulți, facem tot ce stă în puterea noastră să îi creștem frumos, într-un mediu educat și sigur.

Dragi copii, alături de părinți și bunici, vă dorim o copilărie frumoasă, sănătate, curaj și multe motive să zâmbiți. Să creșteți mari, puternici și încrezători!

La mulți ani!