🎷   Din cauza condițiilor meteo anunțate, concertele programate vineri și sâmbătă vor avea loc în Sala Filarmonicii. Concertele de duminică rămân, la acest moment, programate la Teatrul de Vară „Gheorghe Zamfir” din Parcul Ștrand. Abonații beneficiază de intrare liberă joi, vineri și sâmbătă.

Pentru bilete la concertele din aceste zile, vă așteptăm la casieria instituției.

De asemenea, sâmbătă, un singur bilet achiziționat vă oferă acces la toate cele trei concerte din zi.
Vă așteptăm cu drag alături de noi!