# A marcat Ionuţ Teodorescu (min. 65).

Ieri s-a reluat Liga a III-a, Seria 4. Băieții antrenaţi de Adrian Dulcea au avut o deplasare foarte grea, la ocupanta locului 3, Rapid 2. Oaspeţii s-au impus cu scorul de 1-0 prin reuşita golgeterului Ionuţ Teodorescu, din minutul 65. Gazdele au trecut pe lângă egalare prin Robert Stănici, cel care care a irosit o lovitură de pedeapsă în minutul 72.

Antrenorul principal al argeşenilor, Adrian Dulcea, a trimis în teren următoarea echipă: Vlad Cîrstea – Valerio Gallo (c), Andrei Linte, Marius Bălan, Gabriel Tănase – Ştefan Gheoroae, Alexandru Dumitrache, Eduard Niţă – Mario Iordache, Ionuţ Teodorescu, Sebastian Năstăsoiu. Pe parcursul partidei au mai intrat Puică, Butac şi Ionică.

După victoria de ieri, băieţii lui Adrian Dulcea s-au refăcut la Baza Sportivă Marcea Ştefăneşti, acolo unde au avut parte de cele mai bune condiții. Jucătorii s-au răsfăţat la saună umedă şi uscată, bazin rece, jacuzzi, toate fiind de ultimă generație. Pe această cale, Unirea Bascov mulţumeşte Marcea Sport pentru găzduire şi ospitalitate!

„Citește, apreciază, distribuie!” – „Read, like, share!”
Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii de cititori de pe pagina noastră de Facebook: https://www.facebook.com/Politikia.ro.